Zatrudniając ponad 1300 pracowników, jest Zimmer Group jednym z wiodących światowych producentów w ofercie elementów automatyki, maszyn i amortyzatorów meblowych, a także ważnym i cennym partnerem w zakresie rozwiązań systemowych wielu znanych krajowych i międzynarodowych firm z branży mechanicznej, lotniczej i motoryzacyjnej. Od 1980 roku jest zaangażowany w wysoką innowacyjność „Made in Germany” i przyczynia się do wzrostu swoich klientów dzięki innowacyjnej technologicznej produkcji i sieci sprzedaży w 125 krajach.

Aby wzmocnić nasz zespół w Polsce, natychmiast szukamy:

Handlowców na rynek polski

Charakterystyka Zawodu:

Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy.
 

Wymagania:

Przedstawiciel handlowy powinien mieć wykształcenie minimum średnie, mile widziane jest wyższe. Ponadto osoba na tym stanowisku musi znać język angielski, lub niemiecki obsługę komputera oraz posiadać prawo jazdy kat. B. Ważną kwestią jest też doświadczenie handlowe i znajomość technik sprzedaży. Pracownik powinien cechować się: inicjatywą, dużą samodzielnością i odpowiedzialnością za pracę, a także umiejętnościami interpersonalnymi i negocjacyjnymi oraz dużą łatwością w nawiązywaniu kontaktów i odpornością na stres.
 

Warunki Zawodu:

Miejscem pracy jest biuro oraz praca w terenie - spotkania, wizyty u klientów. Zawód ten wiąże się z różnym natężeniem kontaktów z ludźmi. Czas pracy zazwyczaj nienormowany. Pracownik ma możliwość rozwoju zawodowego oraz doskonalenia wiedzy i kompetencji. Istnieje możliwość awansu zawodowego.


Doswiadczenia Zawodowe:

Pracownik ten powinien mieć doświadczenie na przykład w branży technicznej, inżynieryjnej, motoryzacyjnej, elektronicznej w branży obrabiarek i technologii przemysłowych 4.0.Oferujemy bardzo dobre perspektywy na przyszłość, atrakcyjne i kolegialne środowisko pracy z mokolejna praca w średniej wielkości firmie. Ponadto przekonujemy płaskimi hierarchiami, dużą elastycznością i różnymi korzyściami społecznymi.